Sumida America Components Inc. CDC5D23BNP-3R3MC
CDC5D23BNP-3R3MC
Part No.:
CDC5D23BNP-3R3MC
Datasheet:
CDC5D23BNP-3R3MC.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 1.9A 49 MOHM SMD