Sumida America Components Inc. CDC5D23BNP-271KC
CDC5D23BNP-271KC
Part No.:
CDC5D23BNP-271KC
Datasheet:
CDC5D23BNP-271KC.pdf
Description:
FIXED IND 270UH 190MA 2.73OHM SM