Sumida America Components Inc. CDC5D23BNP-221KC
CDC5D23BNP-221KC
Part No.:
CDC5D23BNP-221KC
Datasheet:
CDC5D23BNP-221KC.pdf
Description:
FIXED IND 220UH 210MA 2.44OHM SM