Sumida America Components Inc. CDC5D23BNP-181KC
CDC5D23BNP-181KC
Part No.:
CDC5D23BNP-181KC
Datasheet:
CDC5D23BNP-181KC.pdf
Description:
FIXED IND 180UH 230MA 1.9OHM SMD