Sumida America Components Inc. CDC5D23BNP-151KC
CDC5D23BNP-151KC
Part No.:
CDC5D23BNP-151KC
Datasheet:
CDC5D23BNP-151KC.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 260MA 1.66OHM SM