Sumida America Components Inc. CDC5D23BNP-121KC
CDC5D23BNP-121KC
Part No.:
CDC5D23BNP-121KC
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CDC5D23BNP-121KC.pdf
Description:
FIXED IND 120UH 320MA 1.25OHM SM