Sumida America Components Inc. CDC5D23BNP-101KC
CDC5D23BNP-101KC
Part No.:
CDC5D23BNP-101KC
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CDC5D23BNP-101KC.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 330MA 1.07OHM SM