EPCOS - TDK Electronics B82432T1273K000
B82432T1273K000
Part No.:
B82432T1273K000
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD, J-Lead
Datasheet:
B82432T1273K000.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 430MA 1 OHM SMD