Abracon LLC ASPI-4020HI-1R0M-T
ASPI-4020HI-1R0M-T
Part No.:
ASPI-4020HI-1R0M-T
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-4020HI-1R0M-T.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD