Abracon LLC ASPI-0705-180K-T
ASPI-0705-180K-T
Part No.:
ASPI-0705-180K-T
Datasheet:
ASPI-0705-180K-T.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 1.6A 100 MOHM SMD