Abracon LLC ASPI-0705-100K-T
ASPI-0705-100K-T
Part No.:
ASPI-0705-100K-T
Datasheet:
ASPI-0705-100K-T.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD