Abracon LLC ASPI-0428S-8R2N-T
ASPI-0428S-8R2N-T
Part No.:
ASPI-0428S-8R2N-T
Datasheet:
ASPI-0428S-8R2N-T.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 1.04A 117.5 MOHM