Abracon LLC ASPI-0428S-6R8N-T
ASPI-0428S-6R8N-T
Part No.:
ASPI-0428S-6R8N-T
Datasheet:
ASPI-0428S-6R8N-T.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 1.12A 108.9 MOHM