Abracon LLC ASPI-0428S-5R6N-T
ASPI-0428S-5R6N-T
Part No.:
ASPI-0428S-5R6N-T
Datasheet:
ASPI-0428S-5R6N-T.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 1.17A 100.9 MOHM