Abracon LLC ASPI-0428S-560M-T
ASPI-0428S-560M-T
Part No.:
ASPI-0428S-560M-T
Datasheet:
ASPI-0428S-560M-T.pdf
Description:
FIXED IND 56UH 410MA 624.5 MOHM