Abracon LLC ASPI-0428S-3R9N-T
ASPI-0428S-3R9N-T
Part No.:
ASPI-0428S-3R9N-T
Datasheet:
ASPI-0428S-3R9N-T.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 1.44A 64.8 MOHM