Abracon LLC ASPI-0428S-3R3N-T
ASPI-0428S-3R3N-T
Part No.:
ASPI-0428S-3R3N-T
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0428S-3R3N-T.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 1.57A 49.2 MOHM