Abracon LLC ASPI-0428S-390M-T
ASPI-0428S-390M-T
Part No.:
ASPI-0428S-390M-T
Datasheet:
ASPI-0428S-390M-T.pdf
Description:
FIXED IND 39UH 500MA 383.7 MOHM