Abracon LLC ASPI-0428S-2R2N-T
ASPI-0428S-2R2N-T
Part No.:
ASPI-0428S-2R2N-T
Datasheet:
ASPI-0428S-2R2N-T.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 2.04A 31.3 MOHM