Abracon LLC ASPI-0428S-1R2N-T
ASPI-0428S-1R2N-T
Part No.:
ASPI-0428S-1R2N-T
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0428S-1R2N-T.pdf
Description:
FIXED IND 1.2UH 2.56A 23.6 MOHM