Abracon LLC ASPI-0428S-181M-T
ASPI-0428S-181M-T
Part No.:
ASPI-0428S-181M-T
Datasheet:
ASPI-0428S-181M-T.pdf
Description:
FIXED IND 180UH 220MA 1.54OHM SM