Abracon LLC ASPI-0428S-151M-T
ASPI-0428S-151M-T
Part No.:
ASPI-0428S-151M-T
Datasheet:
ASPI-0428S-151M-T.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 240MA 1.35OHM SM