Abracon LLC ASPI-0428S-121M-T
ASPI-0428S-121M-T
Part No.:
ASPI-0428S-121M-T
Datasheet:
ASPI-0428S-121M-T.pdf
Description:
FIXED IND 120UH 270MA 1.27OHM SM