Abracon LLC ASPI-0428S-101M-T
ASPI-0428S-101M-T
Part No.:
ASPI-0428S-101M-T
Datasheet:
ASPI-0428S-101M-T.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 290MA 1.02OHM SM