Abracon LLC ASPI-0315FS-820M-T2
ASPI-0315FS-820M-T2
Part No.:
ASPI-0315FS-820M-T2
Datasheet:
ASPI-0315FS-820M-T2.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 320MA 1.9 OHM SMD