Abracon LLC ASPI-0315FS-680M-T2
ASPI-0315FS-680M-T2
Part No.:
ASPI-0315FS-680M-T2
Datasheet:
ASPI-0315FS-680M-T2.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 350MA 1.7 OHM SMD