Abracon LLC ASPI-0315FS-1R5N-T2
ASPI-0315FS-1R5N-T2
Part No.:
ASPI-0315FS-1R5N-T2
Datasheet:
ASPI-0315FS-1R5N-T2.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 2.1A 37 MOHM SMD