Abracon LLC ASPI-0315FS-1R0N-T2
ASPI-0315FS-1R0N-T2
Part No.:
ASPI-0315FS-1R0N-T2
Datasheet:
ASPI-0315FS-1R0N-T2.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 2.3A 28 MOHM SMD