Abracon LLC ASPI-0315FS-150M-T2
ASPI-0315FS-150M-T2
Part No.:
ASPI-0315FS-150M-T2
Datasheet:
ASPI-0315FS-150M-T2.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 1A 300 MOHM SMD