Abracon LLC ASPI-0315FS-101M-T2
ASPI-0315FS-101M-T2
Part No.:
ASPI-0315FS-101M-T2
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0315FS-101M-T2.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 300MA 2.1OHM SMD