Abracon LLC AIUR-10-5R6K
AIUR-10-5R6K
Part No.:
AIUR-10-5R6K
Datasheet:
AIUR-10-5R6K.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 2.45A 80 MOHM TH