Abracon LLC AIUR-10-331K
AIUR-10-331K
Part No.:
AIUR-10-331K
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder (Open)
Datasheet:
AIUR-10-331K.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 350MA 1.12OHM TH