Abracon LLC AIUR-10-100K
AIUR-10-100K
Part No.:
AIUR-10-100K
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder (Open)
Datasheet:
AIUR-10-100K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 2.45A 80 MOHM TH