Abracon LLC AIUR-02H-100K
AIUR-02H-100K
Part No.:
AIUR-02H-100K
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
AIUR-02H-100K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 2A 44 MOHM TH