API Delevan Inc. 100R-680J
100R-680J
Part No.:
100R-680J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
100R-680J.pdf
Description:
FIXED IND 68NH 324MA 150 MOHM