API Delevan Inc. 100R-330J
100R-330J
Part No.:
100R-330J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
100R-330J.pdf
Description:
FIXED IND 33NH 370MA 115 MOHM