API Delevan Inc. 100R-220J
100R-220J
Part No.:
100R-220J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
100R-220J.pdf
Description:
FIXED IND 22NH 418MA 90 MOHM