API Delevan Inc. 100R-122G
100R-122G
Part No.:
100R-122G
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
100R-122G.pdf
Description:
FIXED IND 1.2UH 125MA 1 OHM