API Delevan Inc. 100R-103F
100R-103F
Part No.:
100R-103F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
100R-103F.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 53MA 5.6 OHM